OFERTA PRACY nr: 394/2012
DANE DOTYCZĄCE OFERTY
Stanowisko pracy  SZWACZKA - ZASŁONY I FIRANY nr ref: BUW/41011
Miejsce pracy  Wielka Brytania Hucknall
Liczba wolnych miejsc  20
Oferta ważna do dnia  Ważna do odwołania
DANE DOTYCZĄCE FIRMY
Kraj  Wielka Brytania
Nazwa firmy  Euroforce People Solutions Limited (Agencja Pracy Tymczasowej) www.euroforceltd.com
Zakres obowiązków
WYMAGANIA
Znajomość języka  Język angielski w stopniu podstawowym.
Wykształcenie  Nie wymagane.
Doświadczenie  Wymagane wcześniejsze doświadczenie w szyciu zasłon i firan w wielu stylach i aranżacjach.
Inne
WARUNKI PRACY
Okres zatrudnienia  Umowa o pracę. Na stałe. Data rozpoczęcia: od zaraz.
Czas pracy  Pełen etat. 40 godzin tygodniowo.
Godziny pracy  od poniedziałku do czwartku od 8:00 do 16:30, w piątek od 8:00 do 13:00.
Wynagrodzenie  7 funtów brutto na godzinę.
Zakwaterowanie  Zakwaterowanie organizowane przez pracodawcę płatne przez pracownika (ok. 50-60 funtów tygodniowo).
Wyżywienie
Podróż
Inne
DODATKOWE INFORMACJE
Rekrutacja  Wymagane dokumenty: CV z dopiskiem "SZWACZKA ZASŁONY" w języku polskim lub angielskim proszę o wysłanie na adres: zbigniew.kowalski@euroforceltd.com

Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie w języku polskim lub angielskim formularza standardowego CV europejskiego (do pobrania na stronie internetowej www.wup.poznan.pl w dziale oferty pracy) oraz przesłanie pocztą elektroniczną na adres: zbigniew.kowalski@euroforceltd.com. Agencja pracy oświadczyła, iż prowadzi działalność zgodnie z przepisami obowiązującymi w swoim kraju.

Na podstawie ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) informujemy, że administratorem danych osobowych wskazanych w dokumentach przekazanych w odpowiedzi na ofertę pracy jest:

Wojewódzki Urząd Pracy w Poznaniu,
ul. Kościelna 37, 60-537
Poznań

Dane osobowe wskazane dobrowolnie w ww. dokumentach będą przetwarzane i udostępniane publicznym służbom zatrudnienia, pracodawcom lub podmiotom reprezentującym pracodawców do celów związanych z pośrednictwem pracy w ramach sieci EURES, na podstawie ustawy z dnia 20 kwietnia 2004 r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy (Dz. U. z 2008 r. Nr 69, poz. 415 ze zm.) przez okres konieczny do osiągnięcia celu określonego w przedmiotowej ustawie.
Osobie, której dane osobowe dotyczą przysługuje prawo dostępu do ich treści i prawo ich poprawiania.

Uwaga: Stosunek pracy z pracodawcą zagranicznym będzie zawarty w ramach prawa obowiązującego w kraju zatrudnienia. Oznacza to, że wszelkie roszczenie z tytułu nie wywiązywania się pracodawcy z warunków zawartych w umowie o pracę, dochodzić można wyłącznie w sądzie pracy w kraju zatrudnienia. W sytuacjach losowych pomoc polskich placówek konsularnych ogranicza się do ewentualnego udzielenia doraźnej pomocy ( np. kredytu na zakup biletu powrotnego do Polski ).

Więcej ofert pracy za granicą: www.eures.europa.eu, www.eures.praca.gov.pl

Ekspert radzi

Statystyka w Wielkopolsce

Liczba bezrobotnych
120 724 osób

Stopa bezrobocia
8,1%

Dane z sierpnia 2014

archiwum

Elektroniczny Urząd Podawczy